Styrelse

Eva-Marie Andersson
Representant från KFH
eva-marie.andersson@kfh.se

 

Lars Werner
Ordförande
lars.werner@advokatfirmanwerner.se

 

Ronny Karlsson
Vice ordförande, representant från Föreningen Norden
ronnysan1943@gmail.com

 

Birgitta Möller
Representant från Föreningen Norden
birgitta.moller@admekon.se

 

Nils-Ingmar Thorell
Föreningen Norden
nilsingmar.thorell@ronneby.se

 

Bo Löfgren
Utsedd av Östersjöinstitutet
bolof40@gmail.com

 

Fa_t12qm

Chatarina Holmberg
Ledamot
chatarina.holmberg@karlskrona.se

 

Katarina Skantze Mansérus
Ledamot
katarina@lampfabriken.com

 

Martin Åkesson
Ledamot
martin.akesson@almi.se

 

agrita_CF045784Agrita Martinsone
Rektor
agrita.martinsone@litorina.fhsk.se

 

J Nordin 2Jan Nordin
Ledamot
jan.nordin@mil.se

 

Börje Dovstad
Ledamot
borje.dovstad@karlskrona.se

 

10711135_10152654442054360_278598702846892710_n


Lindy Olofsson
lindy.olofsson@telia.com

 

lotta

Lotta Forsberg
Personalrepresentant
lotta.forsberg@litorina.fhsk.se