Adresslista personal

Funktion:

(Kontaktuppgifter, se nedan)

Rektor: Agrita Martinsone
Studierektor: Marjo Portin
Biträdande studierektor:  Gudrun Gardarsdottir
Tf. biträdande studierektor: Hanna Dawson
Ekonomiansvarig: Svetlana Oskarsson
Skolsekreterare: Kicki Stamblad
Marknadsförare, biträdande studierektor: Gudrun Gardarsdottir
Kurator: Charlotte Blivik
Lokalsamordnare: Linda Sandberg
IT- ansvarig: Mohammad Alshrayedh
Webbutvecklare: Bo-Krister Vesterlund

I bokstavsordning

Albardan Samer
Vikarierande lärare
samer.albardan@litorina.fhsk.se

 


Alshraydeh Mohammad
IT- ansvarig, lärare
0731 47 34 04
mohammad.shrayedh@litorina.fhsk.se

 

Augustsson Nina
Lärare
0731 52 71 18
nina.augustsson@litorina.fhsk.se

 

Blivik Charlotte
Kurator
0731 47 34 06
charlotte.blivik@litorina.fhsk.se

 

Dawson Hanna
Lärare, tf. biträdande studierektor
0731 47 34 20
hanna.dawson@litorina.fhsk.se

 

Engvall Mikael
Lärare
0731 47 34 08
mikael.engvall@litorina.fhsk.se

 

Fransson Peter
Lärare
0708 40 07 31
peter.fransson@litorina.fhsk.se

 

Gardarsdottir Gudrun
Lärare, Marknadsförare, Biträdande studierektor
0731 47 34 16
gudrun.gardarsdottir@litorina.fhsk.se

 

Golla Jona
Litorinastipendiat
0731 47 34 12
jona.golla@litorina.fhsk.se

 

Gutman Zhotkevich Vera
Lärare
0733 58 03 12
vera.z.gutman@litorina.fhsk.se

 

Hammar Patrik
Lärare
0731 47 34 05
patrik.hammar@litorina.fhsk.se

 

Jurek Daria
Lärare
0731 56 63 37
daria.jurek@litorina.fhsk.se

 

Lektove Alexander
Lärare
0731 47 34 10
alexander.lektove@litorina.fhsk.se

 

Leskiv Olesia
Lärare
0721 90 20 65
olesia.leskiv@litorina.fhsk.se

 

Leuchuk Svetlana
Lärare
0706 10 17 49
lanagraphic@gmail.com

 

Malepsza Edyta
Lärare
0731 56 63 67
edyta.malepsza@litorina.fhsk.se

 

Martinsone Agrita
Rektor
0733 56 23 36
agrita.martinsone@litorina.fhsk.se

 

Mattsson Linda
Lärare
0731 47 34 15
linda.mattsson@litorina.fhsk.se

 

Mazur Oleksandra
0731 47 34 13
Lokalansvarig
oleksandra.mazur@litorina.fhsk.se

 

Necksten Zarah
Lärare
0731 47 34 03
zarah.necksten@litorina.fhsk.se

 

Okmark Michael

Handledare båtbyggarlinjen
0731 47 34 17
michael.okmark@litorina.fhsk.se

 

Orlowski Ursula
Kursledare båtbyggarlinjen
ursula.orlovski@litorina.fhsk.se
0735 37 15 94.


Oskarsson Svetlana
Ekonomiansvarig
0731 47 34 02
svetlana.oskarsson@litorina.fhsk.se

 

Portin Marjo
Studierektor
0731 47 34 18
marjo.portin@litorina.fhsk.se

 

Sandberg Linda
Lokalsamordnare / administratör
0731 47 34 21
linda.sandberg@litorina.fhsk.se

 

 

Stamblad Kicki
Skolsekreterare och receptionist
0731 47 34 19
kicki.stamblad@litorina.fhsk.se

 

Stubb Lotta
Lärare
0731 47 34 01
lotta.stubb@litorina.fhsk.se

 

Svensson Tony
Lärare
0768 92 62 84
tony.svensson@litorina.fhsk.se

 

Vesterlund Bo- Krister
Lärare, webbutvecklare
0731 47 34 11
bosse.vesterlund@litorina.fhsk.se

 

West Lydia
Lärare
0731 56 63 58
lydia.west@litorina.fhsk.se

 

Westerholm Ulf
Lärare
0731 47 34 07
ulf.westerholm@litorina.fhsk.se

 

Woll Jesper
Lärare
0731 47 34 14
jesper.woll@litorina.fhsk.se

Ladda hem och skriv ut