Adresslista

Funktion:

(Kontaktuppgifter, se nedan)

Rektor: Agrita Martinsone
Studierektor, kultur- och kvalitetsansvarig: Andy Davey
Ekonomiansvarig: Svetlana Oskarsson
Skolsekreterare: Kicki Sörensson
Marknadsförare: Zarah Necksten
Husmor: Sofie Olgrim
IT- samordnare: Mohammad Alshrayedh
Webbutvecklare: Bo-Krister Vesterlund

I bokstavsordning

mohammad Alshrayedh Mohammad
IT samordnare
0731 47 34 04
mohammad.shrayedh@litorina.fhsk.se

 

Appel Karin
Lärare
0731 47 34 12
Karin.Appel@litorina.fhsk.se

 

Börjesdotter Kerstin
Kurator

kerstin.borjesdotter@litorina.fhsk.se

 

andyDavey Andy 
Studierektor, kultur- och kvalitetsansvarig
0731 47 34 13
andy.davey@litorina.fhsk.se

 

 

lottaForsberg Lotta
Lärare
0731 47 34 06
lotta.forsberg@litorina.fhsk.se

 

veraFrederiksen Zhotkevich Vera
Lärare
0733 58 03 12
vera.frederiksen.zhotkevich@litorina.fhsk.se

 

Göransson Nils
Lärare
0731 47 34 40
nils.goransson@litorina.fhsk.se

 

PatrikHammar Patrik
Lärare
0731 47 34 05
patrik.hammar@litorina.fhsk.se

 

andersHiort Anders
Lärare
0707 86 50 56
anders.hiort@litorina.fhsk.se

 

Karlsson Kenny
Lärare
0731 47 34 40
kenny.carlsson@litorina.fhsk.se

 

Larsson Pether
Lärare
0731 47 34 10
pether.larsson@litorina.fhsk.se

 

agritaMartinsone Agrita
Rektor
0733 56 23 36
agrita.martinsone@litorina.fhsk.se

 

linda-mattssonMattsson Linda
Lärare
0731 47 34 08
linda.mattsson@litorina.fhsk.se

 

zarahNecksten Zarah
Lärare, Marknadsförare
073 147 34 03
zarah.necksten@litorina.fhsk.se

 

irinaNovokrescionova Irina
Lärare
0708 50 25 68
irinanis@hotmail.com

 

Olgrim Sofie
Husmor
0731 47 34 09
sofie.olgrim@litorina.fhsk.se

 

svetlanaOskarsson Svetlana
Ekonomiansvarig
0731 47 34 02
svetlana.oskarsson@litorina.fhsk.se

 

stefanPetersson Stefan

Lärare
0731 47 34 40
bb@litorina.fhsk.se

 

Portin Marjo

Lärare
0731 47 34 18
marjo.portin@litorina.fhsk.se

 

Senatovskyi Volodymyr
Litorina- stipendiat
0731 47 34 08
volodymyr.senatovskyi@litorina.fhsk.se

 

Sylvan Urban
Lärare
0731 47 34 16
urban.sylvan@litorina.fhsk.se

 

Sörensson Kicki
Skolsekreterare, receptionist
0731 47 34 19
kicki.sorensson@litorina.fhsk.se

 

ulfWesterholm Ulf
Lärare
0731 47 34 07
ulf.westerholm@litorina.fhsk.se

 

bosseVesterlund Bo- Krister
Lärare, webbutvecklare
0731 47 34 11
bosse.vesterlund@litorina.fhsk.se

 

Woll Jesper
Lärare
0731 47 34 14
jesper.woll@litorina.fhsk.se

 

Öman Hanna
Lärare
0731 47 34 17
hanna.oman@litorina.fhsk.se