Adresslista personal

Funktion:

(Kontaktuppgifter, se nedan)

Rektor: Agrita Martinsone
Studierektor, kultur- och kvalitetsansvarig: Andy Davey
Ekonomiansvarig: Svetlana Oskarsson
Skolsekreterare: Kicki Stamblad
Marknadsförare: Gudrun Gardarsdottir
Kurator: Charlotte Blivik
Lokalsamordnare: Jessica Ekersved
IT- ansvarig: Mohammad Alshrayedh
Webbutvecklare: Bo-Krister Vesterlund

I bokstavsordning

Alshrayedh Mohammad
IT- ansvarig
0731 47 34 04
mohammad.shrayedh@litorina.fhsk.se

 

Blivik Charlotte
Kurator
charlotte.blivik@litorina.fhsk.se

 

Davey Andy
Studierektor, kultur- och kvalitetsansvarig
0731 47 34 13
andy.davey@litorina.fhsk.se

 

Dawson Hanna
Lärare
0731 47 34 20
hanna.dawson@litorina.fhsk.se

 

Ekersved Jessica
Lokalsamordnare
0731 47 34 09
jessica.ekersved@litorina.fhsk.se

 

Engvall Mikael
Lärare
0731 47 34 12
mikael.engvall@litorina.fhsk.se

 

Frederiksen Zhotkevich Vera
Lärare
0733 58 03 12
vera.frederiksen.zhotkevich@litorina.fhsk.se

 

Gardarsdottir Gudrun
Lärare, Marknadsförare
0731 47 34 16
gudrun.gardarsdottir@litorina.fhsk.se

 

Gyldmark Bo
Kursledare och handledare
bo.gyldmark@litorina.fhsk.se

 

Hammar Patrik
Lärare
0731 47 34 05
patrik.hammar@litorina.fhsk.se

 

Jurek Daria
Litorinastipendiat

daria.jurek@litorina.fhsk.se

 

Larsson Pether
Lärare
0731 47 34 10
pether.larsson@litorina.fhsk.se
(Tjänstledig 2020 08 31 – 2022 01 20)

 

Lektove Alexander
Lärare
alexander.lektove@litorina.fhsk.se

 

Leuchuk Svetlana
Lärare
svetlana.leuchuk@gmail.com

 

Malepsza Edyta
Lärare
0731 56 63 67
edyta.malepsza@litorina.fhsk.se

 

Malmsten Kristina
Lärare
0731 47 34 10
kristina.malmsten@litorina.fhsk.se

 

Martinsone Agrita
Rektor
0733 56 23 36
agrita.martinsone@litorina.fhsk.se

 

Mattsson Linda
Lärare
0731 47 34 15
linda.mattsson@litorina.fhsk.se

 

Necksten Zarah
Lärare
0731 47 34 03
zarah.necksten@litorina.fhsk.se

Oskarsson Svetlana
Ekonomiansvarig
0731 47 34 02
svetlana.oskarsson@litorina.fhsk.se

 

Petersson Stefan
Lärare
0731 47 34 40
stefan.pettersson@litorina.fhsk.se

 

Portin Marjo
Lärare, biträdande studierektor
0731 47 34 18
marjo.portin@litorina.fhsk.se

 

Sandberg Linda
Administratör, assistent och lokalvårdare
0731 47 34 21
linda.sandberg@litorina.fhsk.se

 

Stamblad Kicki
Skolsekreterare och receptionist
0731 47 34 19
kicki.stamblad@litorina.fhsk.se

 

Stubb Lotta
Lärare
0731 47 34 01
lotta.stubb@litorina.fhsk.se

 

Svensson Tony
Lärare
0768 92 62 84
tony.svensson@litorina.fhsk.se

 

Vesterlund Bo- Krister
Lärare, webbutvecklare
0731 47 34 11
bosse.vesterlund@litorina.fhsk.se

 

West Lydia
Lärare
0731 56 63 58
lydia.west@litorina.fhsk.se

Westerholm Ulf
Lärare
0731 47 34 07
ulf.westerholm@litorina.fhsk.se

 

Woll Jesper
Lärare
0731 47 34 14
jesper.woll@litorina.fhsk.se

Ladda hem och skriv ut