Adresslista

Funktion:

(Kontaktuppgifter, se nedan)

Rektor: Agrita Martinsone
Studierektor, kultur- och kvalitetsansvarig: Andy Davey
Ekonomiansvarig: Svetlana Oskarsson
Skolsekreterare: Kicki Stamblad
Marknadsförare: Zarah Necksten
Kurator: Kerstin Börjesdotter
Lokalansvarig, husmor: Sofie Olgrim
IT- ansvarig: Mohammad Alshrayedh
Webbutvecklare: Bo-Krister Vesterlund

I bokstavsordning

 Alshrayedh Mohammad
IT- ansvarig
0731 47 34 04
mohammad.shrayedh@litorina.fhsk.se

 

Börjesdotter Kerstin
Kurator
0709 90 92 69
kerstin.borjesdotter@litorina.fhsk.se

 

Carlsson Kenny
Lärare
0731 47 34 40
kenny.carlsson@litorina.fhsk.se

 

Davey Andy 
Studierektor, kultur- och kvalitetsansvarig
0731 47 34 13
andy.davey@litorina.fhsk.se

 

 

Forsberg Lotta
Lärare
0731 47 34 06
lotta.forsberg@litorina.fhsk.se

 

veraFrederiksen Zhotkevich Vera
Lärare
0733 58 03 12
vera.frederiksen.zhotkevich@litorina.fhsk.se

 

Hammar Patrik
Lärare
0731 47 34 05
patrik.hammar@litorina.fhsk.se

 
Henriksson Ida
Lärare
0731 47 34 20
ida.henriksson@litorina.fhsk.se

 

andersHiort Anders
Lärare
0707 86 50 56
anders.hiort@litorina.fhsk.se

 


Charlie Kristiansson
Lärare
charlie.kristiansson@litorina.fhsk.se

 

Larsson Pether
Lärare
0731 47 34 10
pether.larsson@litorina.fhsk.se

 

Martinsone Agrita
Rektor
0733 56 23 36
agrita.martinsone@litorina.fhsk.se

 

Mattsson Linda
Lärare
0731 47 34 15
linda.mattsson@litorina.fhsk.se

 

Necksten Zarah
Lärare, Marknadsförare
073 147 34 03
zarah.necksten@litorina.fhsk.se

 

irinaNovokrescionova Irina
Lärare
0708 50 25 68
irinanis@hotmail.com

 

Olgrim Sofie
Lokalansvarig, husmor
0731 47 34 09
sofie.olgrim@litorina.fhsk.se

 

Oskarsson Svetlana
Ekonomiansvarig
0731 47 34 02
svetlana.oskarsson@litorina.fhsk.se

 

stefanPetersson Stefan

Lärare
0731 47 34 40
bb@litorina.fhsk.se

Podsedkowska Heleen
Lärare
heleen.podsedkowska@litorina.fhsk.se

 

Portin Marjo

Lärare
0731 47 34 18
marjo.portin@litorina.fhsk.se

 Kvieskaite Gabija
Litorina- stipendiat
gabija.kvieskaite@litorina.fhsk.se

 

Singh Linda
Administratör, assistent och lokalvårdare
0731-473421
linda.singh@litorina.fhsk.se

 

Stamblad Kicki
Skolsekreterare och receptionist
0731 47 34 19
kicki.stamblad@litorina.fhsk.se

 

 Stubb Lotta
Lärare
0731 47 34 01
lotta.stubb@litorina.fhsk.se

 

Svensson Lars
Lärare
0706 14 75 42
lars.svensson@litorina.fhsk.se

 

Sylvan Urban
Lärare
0731 47 34 16
urban.sylvan@litorina.fhsk.se

 

Westerholm Ulf
Lärare
0731 47 34 07
ulf.westerholm@litorina.fhsk.se

 

Vesterlund Bo- Krister
Lärare, webbutvecklare
0731 47 34 11
bosse.vesterlund@litorina.fhsk.se

 

Woll Jesper
Lärare
0731 47 34 14
jesper.woll@litorina.fhsk.se